Tegoroczną majówkę z Lokalnym Ośrodkiem Kultury "Razem" spędziliśmy na sportowo. 2 maja w Mogielnicy odbył się mecz Biali kontra Czerwoni. W składach obu drużyn wystąpili Radni Rady Miejskiej w Boguchwale, Młodzieżowej Rady Miejskiej, działacze oraz kibice Gromu Mogielnica, a także dyrektor, nauczyciele i rodzice Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Mogielnicy. Rywalizacji przyglądał się Burmistrz Boguchwały Wiesław Kąkol. Dużych emocji, ale i dobrej zabawy nie brakowało, za co brawa należą się obu drużynom. Kibice obejrzeli pięć bramek i można śmiało powiedzieć, że zwycięzcami zostali biało-czerwoni, bo nie o wynik tu chodziło, a o aktywne spędzenie wolnego czasu oraz uczczenie narodowych barw z okazji Święta Flagi Rzeczpospolitej Polskiej.

Mecz został poprzedzony treningiem pokazowym i gierką z udziałem adeptów Szkółki Piłkarskiej "Gromiki", prowadzonych przez trenera Jakuba Bobowskiego. Młodzież pokazała bardzo duże umiejętności piłkarskie i zaangażowanie. Później młodzi piłkarze uczestniczyli także w dziecięcej eskorcie podczas meczu dorosłych.

Na obecnych czekały również inne atrakcje, jak maraton taneczny Rock'n'Fitness prowadzony przez Karolinę Majdan-Solecką. Najmłodsi mogli skorzystać też z malowania twarzy. Na zakończenie imprezy na wszystkich uczestników i kibiców czekała tradycyjna majówkowa kiełbaska z grilla.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim za udział, aktywne spędzenie czasu i uczczenie święta państwowego. Podziękowania za pomoc w organizacji wydarzenia kierujemy do LKS "Grom" Mogielnica oraz Szkoły Podstawowej w Mogielnicy.
Dodamy tylko, że rywalizacja była na tyle ciekawa, iż Panowie umówili się już na rewanż. 
Galeria
 do góry