Niechobrz
Poniedziałek:
16:30 zajęcia taneczne Zespół „Rise” (Ośrodek Kultury Rondo), instruktor: Klaudia Kurek (tel. 663094355)
18:30 zajęcia taneczne latino fitness dla dorosłych (Centrum Promocji Dziedzictwa Kulturowego), instruktor: Katarzyna Piwowar (tel. 660917610)
19:00 marsze Nordic Walking, instruktor: Iwona Pośko (tel. 698024153)
zajęcia wg. grafiku szkółki Fight-Fun Michał Bartusik (Gminne Centrum Sportu i Rekreacji)
Wtorek
16:30 akrobatyka (Centrum Promocji Dziedzictwa Kulturowego), instruktor: Adrian Stachura (tel. 883275587)
17:00 zajęcia z języka angielskiego dla Dzieci (Ośrodek Kultury Rondo), instruktor: Agnieszka Szczepek
17:00 zajęcia indywidualne gry na instrumentach, instruktor: Patryk Moszkowicz tel. 531764141
 zajęcia wg. grafiku szkółki Fight-Fun Michał Bartusik (Gminne Centrum Sportu i Rekreacji)
Środa:
18:15 zajęcia taneczne Zespół „Rise” (Ośrodek Kultury Rondo), instruktor: Klaudia Kurek (tel. 663094355)
próba Chóru Parafialnego przy Parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy, instruktor Joanna Dąbrowska
zajęcia wg. grafiku szkółki Fight-Fun Michał Bartusik (Gminne Centrum Sportu i Rekreacji)
Czwartek:
15:00 zajęcia indywidualne gry na instrumentach, instruktor: Patryk Moszkowicz tel. 531764141
zajęcia wg. grafiku szkółki Fight-Fun Michał Bartusik (Gminne Centrum Sportu i Rekreacji)
Piątek:
17:00 zajęcia plastyczne dla dzieci (Ośrodek Kultury Rondo), instruktor Aleksandra Salamon (tel. 784602707) 

Mogielnica (Ośrodek Kultury przy Stadionie)
Poniedziałek
16:00 zajęcia indywidualne z gry na instrumentach, instruktor: Patryk Moszkowicz (tel. 531764141)
17:30 zajęcia taneczne latino fitness dla dorosłych, instruktor: Katarzyna Piwowar (tel. 660917610)
Wtorek:
17:30 zajęcia grupy dziecięcej mażoretek, instruktor: Joanna Jurczyńska (tel. 534377570)
18:00 zajęcia grupy zaawansowanej mażoretek, instruktor: Joanna Jurczyńska (tel. 534377570)
18:00 marsze Nordic Walking, instruktor: Iwona Pośko
Środa:
16:00 zajęcia indywidualne z gry na instrumentach, instruktor: Patryk Moszkowicz (tel. 531764141)
* w przypadku zainteresowanie istnieje możliwość utworzenia grupy na zajęcia tanecznej dla dzieci, godzina do ustalenia, instruktor: Katarzyna Piwowar, więcej informacji pod numerem tel. 577587527
19:00 próby orkiestry dętej Gminy Boguchwała
Czwartek:
17:00 zajęcia plastyczne dla dzieci, instruktor Aleksandra Salamon (tel. 784602707)
19:00 próby Chóru Gaudium z Mogielnicy
Piątek:
18:00 zajęcia rękodzielnicze dla seniorów (sala przy Remizie)
* sala ćwiczeń siłowych czynna od poniedziałku do czwartku w godzinach 17:00-20:00


Lutoryż (Ośrodek Kultury)
Poniedziałek:
16:30 kreatywne zajęcia plastyczne dla dzieci, instruktor: Marta Winiarska (tel. 791021988) 
18:15 zajęcia taneczne Zespół „Razem”, instruktor: Klaudia Kurek (tel. 663094355)
Wtorek:
16:30 zajęcia z języka angielskiego, instruktor: Karolina Mac-Dołek
17:00 gimnastyka korekcyjna dla dzieci i młodzieży, instruktor Małgorzata Pochwat (tel. 507009085)
18:30 aerobik, instruktor Małgorzata Pochwat (tel. 507009085)
Środa:
16:30 zajęcia taneczne Zespół „Razem”, instruktor: Klaudia Kurek (tel. 663094355)
18:30 18:30 marsze Nordic Walking, instruktor: Katarzyna Warchoł (tel. 668105148)
Czwartek:
17:00 zajęcia judo dla dzieci, instruktor Michał Bartusik (tel. 886597584)
18:30 aerobik, instruktor Małgorzata Pochwat (tel. 507009085)
Piątek:
20:00 próby Kapeli „Kalina” z Lutoryża


Zarzecze (Ośrodek Kultury):
Poniedziałek:
17:30 język angielski, instruktor: Karolina Mac-Dołek
18:30 marsze Nordic Walking, instruktor: Katarzyna Warchoł (tel. 668105148)
19:00 zajęcia kung-fu dla dzieci i młodzieży, instruktor: Rafał Matuła (tel. 794378119)
Wtorek:
16:00 zajęcia kreatywne dla dzieci, instruktor: Marta Winiarska (tel. 791021988) 
17:00 zajęcia taneczne dla dzieci, instruktor: Katarzyna Piwowar (tel. 660917610)
18:00 aerobik instruktor: Katarzyna Piwowar (tel. 660917610)
Środa:
17:30 język angielski, instruktor: Karolina Mac-Dołek
19:00 zajęcia kung-fu dla dzieci i młodzieży, instruktor: Rafał Matuła (tel. 794378119)
Czwartek:
16:00 zajęcia kreatywne dla dzieci, instruktor: Marta Winiarska
18:00 aerobik, instruktor: Katarzyna Piwowar (tel. 660917610)
19:00 zajęcia taneczne latino fitness dla dorosłych, instruktor: Katarzyna Piwowar (tel. 660917610)

W przypadku pytań prosimy o kontakt na  adres e-mail: lok.niechobrz@gmail.com  
 do góry