W piątek 17 marca odbyła się Gminna Droga Krzyżowa organizowana przez Gminę Boguchwała, Lokalny Ośrodek Kultury "Razem" oraz Parafię Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Niechobrzu. Mieszkańcy, pokonując czternaście stacji, przeszli od Sanktuarium w Niechobrzu pod Krzyż Milenijny.

Organizatorzy składają podziękowania Księdzu Andrzejowi Sroce Proboszczowi Parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Niechobrzu za przewodnictwo Drodze Krzyżowej. Bardzo serdecznie dziękujemy za wspólne rozważania, a także za aktywne włączenie się w czytanie oraz dźwiganie krzyża Radnym Rady Miejskiej w Boguchwale, Radnej Powiatu Rzeszowskiego, Sołtysom, mieszkańcom wszystkich miejscowości, pracownikom Banku Spółdzielczego w Niechobrzu, pracownikom Lokalnego Ośrodka Kultury "Razem", przedstawicielom Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Aktywny Senior Gminy Boguchwała oraz Miejskiej Rady Seniorów.

Podziękowania za asystę i zabezpieczenie Drogi Krzyżowej organizatorzy kierują także do strażaków OSP Niechobrz, OSP Wola Zgłobieńska, OSP Nosówka oraz Straży Miejskiej w Boguchwale i policjantów z Komisariatu Policji w Boguchwale.

Galerię zdjęć z Gminnej Drogi Krzyżowej autorstwa mieszkańca Niechobrza Tadeusza Poźniaka można zobaczyć na stronie www.facebook.com/media/LokRazem

 do góry