Młodzieżowa Rada Miejska w Boguchwale przy wsparciu Gminy Boguchwała i Miejskiego Centrum Kultury w Boguchwale zapraszają do wzięcia udziału w IV edycji Gry Miejskiej podczas DNI GMINY BOGUCHWAŁA.
Gra odbędzie się w niedzielę 11 czerwca 2023 na terenie miasta Boguchwała. Czekamy na WAS na Rynku Miejskim od godziny 12:00 -12:45 w tym czasie będziemy rejestrować drużyny. Startujemy punktualnie o godzinie 13:00.
Każdy uczestnik gry otrzyma pakiet startowy. Pamiętaj zabierz plecak!
Do wygrania cenne nagrody dla trzech najlepszych zespołów:
I miejsce 1200 zł
II miejsce 1000 zł
III miejsce 800 zł
Zadaniem uczestników będzie poruszanie się pomiędzy poszczególnymi punktami kontaktowymi oraz wykonywanie następujących po sobie zadań. Za każde wykonane zadanie uczestnicy otrzymują punkty. Grę wygra zespół, który zaliczy po kolei wszystkie punkty kontaktowe zgodnie z otrzymaną mapą oraz uzyska największą ilość punktów.
W grze może wziąć udział 20 zespołów. Każdy zespół składa się z 4 mieszkańców gminy Boguchwała – kapitana oraz 3 członków zespołu.
W grze mogą brać udział zespoły, które zapiszą się w MCK w Boguchwale do 5 czerwca telefonicznie 17 230 65 72, mck@boguchwala.pl lub messengerze MCK oraz zespoły, które przyjdą na start gry – jednak tylko w przypadku wolnych miejsc.
Czekamy na Was, decyduje kolejność zgłoszeń. Zapraszamy!
Załączniki:
 do góry