Dni Gminy Boguchwała -Uroczysta Konferencja
13 czerwca odbyła się uroczysta konferencja inaugurująca tegoroczne Dni Gminy Boguchwała.
W wydarzeniu uczestniczyli parlamentarzyści, przedstawiciele administracji rządowej i samorządowej, delegacje miast partnerskich z Trościańca i Vranova, przedstawiciele Wojska Polskiego, instytucji, organizacji społecznych, przedsiębiorstw oraz licznie zgromadzeni mieszkańcy naszej gminy.
Burmistrz Boguchwały Wiesław Kąkol przedstawił najważniejsze zrealizowane inwestycje i działania oraz plany rozwoju gminy na kolejne lata.
Szczególnym momentem uroczystości było wręczenie Odznaki Honorowej „Za Zasługi dla Samorządu Terytorialnego”.
Decyzją Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji odznaczenie to otrzymał Burmistrz Boguchwały Wiesław Kąkol.
Wyróżnienie w imieniu Ministra wręczyła Wojewoda Podkarpacki Teresa Kubas-Hul.
Podczas konferencji uhonorowano również Maria Dudek, która otrzymała tytuł Zasłużonego Obywatela Gminy Boguchwała. Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za wieloletnią działalność na rzecz naszej lokalnej społeczności
Dziękujemy wszystkim gościom i mieszkańcom za obecność oraz wspólne rozpoczęcie święta naszej gminy























