Dzień Dziecka na Sportowo w Gminie Boguchwała za nami!
Co to był za dzień! Aktywność, uśmiechy od ucha do ucha i mnóstwo pozytywnej energii – tak w skrócie można podsumować tegoroczne świętowanie Dnia Dziecka w naszej gminie. Udowodniliśmy, że najlepsza zabawa to ta w ruchu!
Zaczęło się od rajdu rowerowego, który przyciągnął rzesze małych i dużych cyklistów. Wspólnie pokonaliśmy trasę w świetnych humorach i przy pięknej pogodzie.
Na miejscu na dzieciaki czekała też cała masa atrakcji sportowych:
Wymagające tory przeszkód
?Gry i zabawy zespołowe
Konkursy z nagrodami
...i zasłużony poczęstunek na regenerację sił!
OGROMNE PODZIĘKOWANIA
Taki dzień nie udałby się bez zaangażowania wielu wspaniałych osób. Chcemy z całego serca podziękować wszystkim Organizatorom, Partnerom oraz Wolontariuszom!
Dziękujemy za Wasz czas, energię, bezpieczne przeprowadzenie rajdu i przygotowanie atrakcji, które dały dzieciom tyle radości. Jesteście niesamowici!
Dziękujemy również wszystkim rodzicom i dzieciom za tak liczny udział. Pokazaliście, że Gmina Boguchwała ma iście sportowe serce!








