Gmina Boguchwała, Miejskie Centrum Kultury w Boguchwale oraz Podkarpackie Towarzystwo Zachęty Sztuk Pięknych zapraszają na XIX Międzynarodowy Plener Malarski Boguchwała 2023, który odbędzie się w dniach od 6 do 20 sierpnia 2023 roku.
Artystami malarzami XIX Międzynarodowego Pleneru Malarskiego Boguchwała 2023: Białaszek Elżbieta, Chudzik Tomasz, Cichowska Gabriela, Divisova Olga, Franczak Józef, Grenda Andrzej, Jankowska-Mihułowicz Iwona, Kołodziej Romuald, Kotlicki Piotr, Markiewicz Andrzej, Martyniuk Anatol, Radziewicz Grzegorz, Rostowska Nina, Schumacher Anna, Stabryła Sylwester, Szafrańska Teresa, Urbańska-Bać Iwona, Ważydrąg Zbigniew, Wesołkin Elżbieta.
Komisarzem i koordynatorem pleneru Jacek Krzysztof Nowak.
Już dziś zapraszamy na wystawę poplenerową 18 sierpnia o godz. 19.00 w sali widowiskowej Miejskiego Centrum Kultury w Boguchwale!
Wydarzeniami towarzyszącymi podczas pleneru będą:
"Recital Ewy Błaszczyk", który odbędzie się 11 sierpnia o godz. 19.00 w sali widowiskowej Miejskiego Centrum Kultury w Boguchwale
Warsztat artystyczny "Łapacze snów z owadami" z Gabrielą Cichowską dla dzieci 9 sierpnia godz. 16:30 w sali widowiskowej Miejskiego Centrum Kultury w Boguchwale
Warsztaty malarskie dla młodzieży i dorosłych z Andrzejem Grendą 10 sierpnia godz. 16:30 w sali widowiskowej Miejskiego Centrum Kultury w Boguchwale
Szczegóły na plakacie w innym poście.
Serdecznie zapraszamy!
Organizatorami pleneru jest Gmina Boguchwała, Podkarpackie Towarzystwo Zachęty Sztuk Pięknych oraz Miejskie Centrum Kultury w Boguchwale.
Partnerzy techniczni wydarzenia: Boguchwalskie Forum Rozwoju i Szkoła Podstawowa im. gen. Stanisława Maczka w Boguchwale.
 do góry