Gmina Boguchwała
Stowarzyszenie Sportowo-Turystyczne Lubcza
Miejskie Centrum Kultury w Boguchwale
Lokalny Ośródek Kultury Wspólnota w Zgłobniu
Lokalny Ośródek Kultury Razem w Niechobrzu
zapraszają w ramach Gminnego Dnia Dziecka na RODZINNY RAJD ROWEROWY w dniu 28 maja 2023 r. Startujemy o godzinie 12.00 z Boguchwały, Zgłobnia i Kielanówki
Rajd rowerowy skierowany jest do dzieci w wieku od 7 lat+, młodzieży i rodziców. Przygotowaliśmy trzy trasy wycieczkowe
1
Rynek w Boguchwale – Mogielnica (stara droga mogielnicka) – Kobakówka – Niechobrz („Strzelny Buk”) – Przedmieście Czudeckie – Wola Zgłobieńska (polana przy rezerwacie „Wielki Las”)
2
Kielanówka Ośrodek LOK – Zabierzów – Niechobrz (Radzielówka) – Niechobrz (Kąty) – Krzyż Milenijny – Przedmieście Czudeckie – Wola Zgłobieńska (polana przy rezerwacie „Wielki Las”)
3
Zgłobień Ośrodek LOK – Zgłobień(Zapłocia) – Wola Zgłobieńska (Zapłocia) – Wola Zgłobieńska (Granice) - Wola Zgłobieńska (polana przy rezerwacie „Wielki Las”)
Pamiętajcie to nie jest wyścig, jedziemy tempem spacerowym i zbieramy informacje turystyczno - krajoznawcze. Przemieszczamy się drogami powiatowymi i gminnymi, gdzie obowiązują zasady ruchu drogowego.
Po zakończeniu rajdu uczestnicy wracają do domów we własnym zakresie. Uczestnicy nieletni muszą posiadać kask rowerowy i być pod opieka dorosłego opiekuna. Dopuszcza się możliwość uczestniczenia zorganizowanych grup np. szkolnych (10 – 20 osób i dwóch opiekunów)
Organizatorzy zapewniają:
- przewodnictwo na trasie
- ubezpieczenie NW i opiekę medyczną
- nagrody za udział w konkursach
- kiełbasę na ognisku
- sympatyczna atmosferę
Udział w imprezie jest bezpłatny. Wymagane jest jednak wcześniejsze zgłoszeni i wypełnieni karty zgłoszeniowej (potwierdzamy zapoznanie się z regulaminem, klauzula RODO, dane do ubezpieczenia, zgodę opiekuna na udział dziecka w imprezie i wykorzystanie wizerunku na potrzeby promocji imprezy).
Zapisy do 25 maj
MCK w Boguchwale: 17 2306572 lub messenger MCK
LOK Wspólnota w Zgłobniu: 579471010
LOK Razem w Niechobrzu 606307983
DO POBRANIA
 do góry