Ministerstwo Obrony Narodowej, Centralne Wojskowe Centrum Rekrutacji, Gmina Boguchwała i Miejskie Centrum Kultury w Boguchwale zapraszają 17 - 18 marca 2023 r. (piątek - sobota) na pierwsze Wojskowe Targi Służby i Pracy w Boguchwale. Wstęp wolny!
18 marca o godzinie 11:00 na rynku miejskim w Boguchwale odbędzie się największa uroczystość przysięga wojskowa ponad 120 żołnierzy??
W czasie Wojskowych Targów Służby i Pracy w sali widowiskowej MCK Boguchwała i na rynku miejskim w Boguchwale między godz. 9.00 a 18.00 będzie można zobaczyć najnowocześniejszy sprzęt wojskowy m.in. czołg Leopard 2A5, kołowe transportery opancerzone ROSOMAK, pokazy wyszkolenia żołnierzy, sztuk walki, pokaz pierwszej pomocy i medycy pola walki, występ Orkiestry Wojskowej w Rzeszowie oraz uczestników warsztatów MCK Boguchwała. Nie zabraknie prawdziwego kulinarnego hitu, jakim jest wojskowa grochówka.
Podczas Targów w punktach rekrutacyjnych żołnierze WCR odpowiedzą na Twoje pytania i wątpliwości, na życzenie przedstawią spersonalizowaną ścieżkę kariery opartą o Twoje dotychczasowe wykształcenie, doświadczenie zawodowe i oczekiwania wynikające z Twoich indywidualnych zainteresowań. Na miejscu będzie można złożyć wniosek o wstąpienie do Dobrowolnej Zasadniczej Służby Wojskowej lub do Wojsk Obrony Terytorialnej.
Szczegóły wydarzenia na https://www.wojsko-polskie.pl/.../wojskowe-targi-sluzby.../
Bliższych informacji na temat Wojskowych Targów Służby i Pracy udziela rzecznik prasowy CWCR ppłk Justyna Balik (tel. 571 221 001; e-mail: jbalik@mon.gov.pl ). 
 do góry