Uznani, pełnosprawni oraz niepełnosprawni artyści, „zdrowemu”, „pięknemu”, i „nowoczesnemu” światu opowiedzą na nowo o miłości. Ukryte piękno tego świata, wrażliwość krusząca dotychczasowe schematy myślenia i rzadko spotykana wymiana darów to wszystko czeka na widzów spektaklu muzycznego Pieśń nad pieśniami w wykonaniu Teatru EXIT.
"PIEŚŃ NAD PIEŚNIAMI" spektakl ten to absolutnie niezwykłe doświadczenie. To jakby docieranie do jądra miłości, patrzenie na nią po zdjęciu wszystkich "światowych” filtrów - sztucznej atrakcyjności, wybujałego erotyzmu i pustych, emocjonalnych gier. Docieranie do całkiem nieznanych obszarów – uczuć czystych i ich obrazu bez krzywego zwierciadła.
Scenariusz / adaptacja „Pieśni nad Pieśniami” – Maciej Sikorski
Reżyseria – Maciej Sikorski
Muzyka – Adam Szewczyk
Scenografia – Anna Mendera
Wiolonczela – Małgorzata Oczko
Występują:
Natalia Lewandowska, Marcin Konik, Asia Sych, Ryszard Waligóra, Kamil Padlikowski, Adam Szewczyk, Tomasz Drozdek
„Teatr EXIT, powstał w listopadzie 2016 roku w Krakowie, w ramach warsztatów terapii zajęciowej Stowarzyszenia „KLIKA”, które na różne sposoby aktywizuje osoby z niepełnosprawnościami.
To MIEJSCE SPOTKANIA artystów niepełnosprawnych z pełnosprawnymi.
Teatr EXIT to przestrzeń, w której spotykają się DWA ŚWIATY – osoby niepełnosprawne, w zdecydowanej większości bardzo chore – cierpiące na wielokończynowe porażenie mózgowe, niewidome, niepełnosprawne intelektualnie oraz artyści o uznanym dorobku. Te pozornie odległe światy łączy WSPÓLNA PASJA – TEATR I MUZYKA. Ich spotkanie sprowadza się do uczenia się siebie i uzupełniania wzajemnych niedostatków.
Wstęp wolny, zapraszamy! 
Pieśń
Pieśń
 do góry