Data wydruku: 2024-06-21 10:37:27

AKTUALNOŚCI

Wyniki Konkursu pt. „Pisanka Wielkanocna”

Konkurs Pisanka Wielkanocna
Konkurs Pisanka Wielkanocna

Po długich obradach naszemu Wspaniałemu Jury udało się wyłonić Zwycięzców Konkursu
pt. „Pisanka Wielkanocna”. Wszystkie dostarczone prace, a było ich aż 90 były przepiękne! Zadanie dla Komisji nie było łatwe...

Oceny prac konkursowych dokonało Jury w składzie:

  • p. Wioletta Błażej – Przewodnicząca Jury
  • p. Justyna Placha-Adamska
  • p. Agata Gawron
  • p. Jakub Kaszuba

Aby nie trzymać Państwa dłużej w niepewności podajemy wyniki:

Kategoria I (klasy 0-3):

I miejsce – Zuzanna Omiatacz, kl. 1, Szkoła Podstawowa w Nosówce

II miejsce – Martyna Dziedzic, kl. 3, Szkoła Podstawowa w Nosówce

II miejsce - Aleksandra Trznadel, kl. 3, Szkoła Podstawowa w Woli Zgłobieńskiej

III miejsce – Tymoteusz Kopera, kl. 1, Szkoła Podstawowa w Woli Zgłobieńskiej

III miejsce - Julia Rewerenda, kl. 2, Szkoła Podstawowa w Racławówce

Wróżnienia – Kategoria I (klasy 0-3) :

Zuzanna Wojewoda, kl.3, Szkoła Podstawowa w Lutoryżu

Lena Ruszel, kl.0, Szkoła Podstawowa w Zgłobniu

Wiktor Szeliga, kl.3, Szkoła Podstawowa nr 2 w Niechobrzu

Justyna Siorek, kl.2, Szkoła Podstawowa nr 2 w Niechobrzu

Igor Sanek, kl.2, Szkoła Podstawowa w Zgłobiniu

Kategoria II (klasy 4-8):

I miejsce – Szymon Trznadel, kl.5, Szkoła Podstawowa nr 2 w Niechobrzu

I miejsce - Jakub Smoliński, kl.4, Szkoła Podstawowa nr 1 w Niechobrzu

II miejsce – Magdalena Koryl, kl.6, Szkoła Podstawowa nr 1 w Niechobrzu

II miejsce - Szymon Ziemba, kl. 7, Szkoła Podstawowa nr 2 w Niechobrzu

III miejsce – Antoni Hudzik, kl. 6, Szkoła Podstawowa w Zgłobniu

III miejsce - Alicja Smolińska, kl. 6, Szkoła Podstawowa nr 1 w Niechobrzu

 Wróżnienia – Kategoria II (klasy 4-8) :

Anna Trznadel, kl.4, Szkoła Podstawowa nr 2 w Niechobrzu

Karina Wróbel, kl.4, Szkoła Podstawowa w Nosówce

Oliwia Hudzik, kl.8, Szkoła Podstawowa w Zgłobniu

Oskar Piecuch, kl.5, Szkoła Podstawowa nr 2 w Niechobrzu

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy, a Laureatom serdecznie gratulujemy.

Zapraszamy wszystkich uczestników konkursu w środę 10 kwietnia na godz. 17:00 do Domu Kultury w Zgłobniu po odbiór nagród oraz pamiątkowych dyplomów.

Każdy uczestnik konkursu został nagrodzony.

Protokół z prac Komisji dostępny jest pod linkiem:

https://drive.google.com/.../1SayEKIJYPUx5Vg1es6I.../view...