Data wydruku: 2026-06-24 06:07:25

AKTUALNOŚCI

3. Rocznica Integracji Zumbowej za nami!

To był wyjątkowy wieczór pełen energii, uśmiechu i niesamowitej atmosfery! Dziękujemy wszystkim, którzy świętowali podczas Integracji Zumbowej – Zumba z KaTe w Domu Kultury w Zgłobniu.
Była moc pozytywnej energii, fantastyczna i super aktywna zabawa, mnóstwo tańca, integracji oraz wspólnej radości z ruchu! Nie zabrakło także słodkiego akcentu – pysznego torcika , celebrując 3 lata pięknej zumbowej przygody w filiach LOK "Wspólnota" w Zgłobniu.
Dziękujemy Instruktorce, Pani Katarzynie Homie za zaangażowanie i serce, które wkłada w prowadzenie swoich grup.
Do zobaczenia na kolejnych treningach